O WAPĚ

Společnost Wapa byla založena v roce 1993 s know-how založeným na tehdy už osmileté zkušenosti s řezáním vodním paprskem. Výrobní prostory nově vzniklá společnosti nalezla v pronájmu v Mělkovicích, malé obci asi pět kilometrů od Žďáru nad Sázavou. Díky rychlému vzestupu a obchodním úspěchům se firma v roce 1997 mohla přemístit do vlastních prostor v Novém Městě na Moravě, kde sídlí dosud. Společnost také okamžitě investovala do dalšího strojního zařízení, nyní tedy disponuje dvěma CNC řezacími stroji.

Personální obsazení společnosti se vyznačuje mimořádně nízkou fluktuací; většina z nynějších osmi pracovníků s firmou přišla už z Mělkovic. Tento fakt dokazuje jednak velkou stabilitu společnosti, ale hlavně také vysokou míru profesionality a erudice jejích pracovníků a jejich mimořádně bohaté zkušenosti v oblasti řezání prakticky jakýchkoliv materiálů.

Společnost WAPA postavila svůj úspěch na dlouhodobé péči o zákazníky; ti mohou kdykoliv očekávat stoprocentně profesionální přístup k řešení jejich problémů a požadavků. Sama technologie řezání vodním paprskem je v mnoha ohledech nenahraditelná jiným způsobem dělení materiálů, zajišťuje tedy společnosti trvalý přísun zakázek. Společně pak s nízkými cenami a co možná nejkratšími dodacími termíny slibuje zachování pozic na trhu tak, jak si je již před lety vybudovala.

WAPA se aktivně zapojuje do společenského, kulturního, sportovního a charitativního dění ve svém okolí. Sponzoruje například:

Waldorfskou školku ve Žďáře nad Sázavou

Hospic v Novém Městě na Moravě

Základní školu a Praktickou školu ve Velkém Meziříčí

sportovní oddíl ASPV a volejbalu

Antroposofické vzdělávání mladých mediků

Kontakt

WAPA s.r.o.
Nádražní 206
592 31 Nové Město na Moravě
Tel.: +420 566 618 532
E-mail: info@wapa.cz‎
Web: www.wapa.cz

Cenová kalkulace

Neváhejte se nás obrátit s požadavkem cenové kalkulace

Kde nás najdete: